Tchibo na plaży, czyli "Lato z Family"

Jeden z najbardziej znanych kobiecych głosów w Polsce - Krystyna Czubowna - w ramach akcji organizowanej przez Tchibo czytała dzieciom bajki. Wszystko działo się na kołobrzeskiej plaży.

1 lipca ruszyła akcja promocyjna Tchibo – ze strefami atrakcji na plażach, gwiazdami i aromatem kawy w roli głównej. 2 lipca na plaży w Kołobrzegu pojawiła się Krystyna Czubówna, pierwsza gwiazda, która w ramach "Lato z Family" czytała bajki Michała Zawadki, autora bestsellerowych książek. W Kołobrzegu strefa będzie dostępna dla plażowiczów do 9 lipca.

Cała akcja to element „Projektu Plaża” firmy Thibo, w ramach którego w tym roku powstaną na plażach specjalne strefy. Najwięcej familijnych atrakcji przewidziano w strefach Tchibo Family, które pojawią się w pięciu nadmorskich miasteczkach: Świnoujście, Kołobrzeg, Darłówko, Łeba i Władysławowo oraz w Olsztynie, nad jeziorem Ukiel. Każda strefa będzie miała powierzchnię 400 m kw. i podzielona zostanie na część kawiarnianą, plażową (z leżakami) oraz miniprzedszkole – z grami i zabawami dla dzieci.

Tchibo istnieje na rynku od ponad 60-ciu lat, a od ponad 20-stu działa na rynku polskim. Zatrudnia ok. 600 osób w naszych trzech obszarach: biurze, sklepach oraz sprzedaży terenowej.

 

 

 

Ilona Mrozowska 4591 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.