Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Taki wieczór, tylko z Copa Finlandia

Przez ponad 70 dni lata nad Finlandią nie zachodzi słońce. Dla Finów to doskonała okazja do spotkań w plenerze. Tej wyjątkowej atmosfery doświadczać można niezależnie od miejsca. Przekonali się o tym goście, którzy 22 czerwca spotkali się nad Wisłą w River Club.

W niezobowiązującej atmosferze, w gronie znajomych, gości eventu zorganizowanego przez producenta Finlandia (Brown-Forman) mieli okazję spędzić wieczór delektując się drinkami Copa Finlandia.

Te - jak zapewnia producent - doskonałe, proste w kompozycji, ale wyjątkowe w sposobie podania koktajle, serwowane na świeżym powietrzu, to kwintesencja fińskiej filozofii życia, w której szacunek do przyrody splata się z zamiłowaniem do niezwyczajnej formy.

 

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }