Konkurs dla e-sklepów

Wystartowała 5 edycja konkursu e-Commerce Polska awards organizowanego przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Po raz pierwszy mogą w nim wziąć udział także kategorie dla sektorów: e-medycyna, e-administracja oraz e-usługi.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są w 17 kategoriach dedykowanych e-sklepom, bankom, ubezpieczycielom, reprezentantom e-medycyny, e-administracji oraz dostawcom innowacyjnych technologii . Termin zgłoszeń upływa  13 sierpnia 2017 r.

Konkurs e-Commerce Polska awards powstał z myślą nagradzania tych, którzy w sposób najlepszy i najszybszy dostosowują się do zmian, jakie zachodzą na współczesnym rynku.

Konkurs od lat skierowany jest do przedstawicieli małych, średnich i dużych sklepów oraz platform internetowych. W ubiegłorocznej edycji konkursu po raz pierwszy pojawiły się kategorie dla sektora bankowego i ubezpieczeniowego, które znajdują się również w 5 edycji e-Commerce Polska awards.

Nowością są kategorie skierowane do reprezentantów e-medycyny, e-administracji oraz do dostawców innowacyjnych technologii w tym agencji oraz domów mediowych dostarczających innowacyjnych rozwiązań technologicznych swoim klientom.

 

 

Ilona Mrozowska 2279 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }