Żabka w Manufakturze

W łódzkim centrum handlowym Manufaktura otworzyła swoje podwoje Żabka.

Sklep mierzy 60 mkw. i znajduje się na poziomie 0 od strony Rynku Północnego. Jak pisze Eurobild CEE, to trzecia lokalizacja sklepu sieci w galerii handlowej – Żabki funkcjonują już w poznańskiej Avenidzie i brodnickiej Dekadzie. Planowane jest też otwarcie Żabki w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy. W Manufakturze klienci Żabki mogą nabyć produkty przekąskowe na wynos, a także np. kawę.

Żabka to nie jedyny sklep w żywnością w Manufakturze. W do niedawna największym centrum handlowym w Polsce działają także Auchan, Galeria Alkoholi, Krakowski Kredens, Organic Farma Zdrowia czy Tchibo.

Magdalena Weiss 1067 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }