Na rower z Oshee

3 lipca wystartowała rywalizacja sportowa w ramach konkursu "odLOTTOwa jazda z OSHEE".

Przejechane na rowerze kilometry, dzięki akcji „odLOTTOwa jazda z OSHEE” zostaną „wykorzystane” w słusznym celu – podczas budowy boiska wielofunkcyjnego, przy remoncie sali gimnastycznej czy stworzeniu trekkingowej trasy rowerowej. Wszystko to w ramach ogólnopolskiego konkursu, w którym można wesprzeć 50 różnych instytucji w realizacji zgłoszonych projektów społecznych.

Aby wziąć udział w konkursie należy dołączyć do wybranej drużyny na stronie aplikacji Endomondo i poprzez jazdę na rowerze zbierać kolejne pokonywane kilometry, które finalnie zostaną zsumowane na rzecz projektu wybranej organizacji społecznej. W ten sposób można wesprzeć m.in. uruchomienie Centrum Rehabilitacyjnego dla osób po amputacjach, budowę strzelnicy pneumatycznej, zakup sprzętu sportowego i organizację zawodów sportowych dla dzieci lub doposażenie Ośrodka dla osób z autyzmem, zespołem Aspergera i schorzeniami pokrewnymi.

Zgłoszone projekty obejmują działania na rzecz ochrony zdrowia, edukacji i zaangażowania społeczności lokalnych. Pełna lista organizacji uczestniczących w konkursie znajduje się na stronie inicjatywy „odLOTTOwa jazda z OSHEE”.

Akcja rozpoczyna się 3 lipca i potrwa do 15 września 2017 r.

Ilona Mrozowska 2259 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }