Strefa Biznesowa w Galerii Katowickiej

W Galerii Katowickiej, na poziomie +3, można już korzystać z dodatkowej przestrzeni dla klientów, którzy chcą porozmawiać przy kawie, odbyć spotkanie biznesowe, popracować czy - po prostu sprawdzić e-maile.

Strefa Biznesowa na antresoli zaprojektowana została - jak zapewnia operator Galerii Katowickiej - w nowoczesnej stylistyce, nawiązującej do kolorystyki całego obiektu. Dominują grafity, czernie i biele, które w połączeniu ze szlachetnymi tkaninami i drewnem tworzą zindywidualizowaną przestrzeń.

Zajmująca powierzchnię prawie 100 m kw. Strefa łączy wygodę z nowoczesnością, jednocześnie zapewniając komfort i kameralne warunki pracy. Wnętrze jest wyposażone w meble o jednolitej kolorystyce. Z czarnymi stolikami i krzesłami kontrastują jasne lampy i półki, przełamane intensywnymi elementami - fioletowym fotelem czy zielonym elementem dekoracyjnym.

- Mamy nadzieję, że tak atrakcyjnie przygotowana Strefa Biznesowa zapewni naszym klientom wygodne miejsce codziennych spotkań – czy to biznesowych, specjalnie zaaranżowanych, czy też ze znajomymi, jako przerwa w zakupach. Dodatkowo, w usytuowanej tuż przy Strefie kawiarni Grand Coffee, można zaopatrzyć się w kawę, herbatę na wynos, zimne lemoniady czy soki – mówi Joanna Bagińska, dyrektor Galerii Katowickiej.

Galerie handlowe robią co mogą, aby przyciągnąć klientów do swojej oferty. Są galerie, w których powstają strefy relaksu, dużo bardziej popularne są jednak biura/strefy co-workingowe. Te ostatnie powstały już m.in. w Wola Parku w Warszawie i CH Auchan w Bydgoszczy, Łomiankach i Gliwicach.

Ilona Mrozowska 2279 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }