Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Tyskie z największą loterią w historii

Do wygrania jest łącznie 2 000 monet ze szlachetnego kruszcu o łącznej wartości 2 mln zł oraz 8 mln piw.

Loteria ruszyła 20 czerwca i potrwa do 31 października 2017 r.

Aby wziąć udział w loterii należy kupić specjalnie oznaczone butelki i puszki piwa Tyskie, a następnie przyjrzeć się napisom pod zawleczkami i kapslami. Wśród nich można trafić na dwa: hasło „Wygrałeś złoto” wraz z 6-cyfrowym kodem oznaczają, że konsument wygrał złotą monetę o wartości 1000 zł, którą można wymienić na kartę przedpłaconą. Natomiast kapsel lub zawleczkę z napisem „Wygrałeś Tyskie 2017” można wymienić w sklepie na nagrodę – puszkę piwa Tyskie (Kompania Piwowarska).

- To pierwsza tak duża loteria promocyjna marki. Wierzymy, że atrakcyjne nagrody, czyli zarówno prawdziwe złoto w postaci monet, jak i piwo Tyskie sprawią, że konsumenci chętnie wcielą się w rolę poszukiwaczy skarbów – mówi Natalia Babczyńska, przedstawicielka marki Tyskie w Kompanii Piwowarskiej. – Do wygrania jest 2 tysiące monet oraz aż 8 milionów piw – dodaje.

Regulamin oraz lista sklepów, w których można wymienić zwycięskie zawleczki i kapsle na puszki Tyskiego, znajdują się na stronie www.tyskie.pl.

 

Ilona Mrozowska 2265 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }