Lay's i Warka we wspólnej akcji

Każdy kto kupi piwo Warka Jasne Pełne i znajdzie pod kapslem nadruk informujący o nagrodzie otrzyma 80-gramową paczkę chipsów Lay’s, do wyboru w pięciu różnych smakach. Promocja startuje 1 lipca.

Do rozdania jest 4 mln paczek chipsów Lay's. To już trzecia taka wspólna akcja Warki z Lay’s. Każda cieszyła się dużym zainteresowaniem konsumentów.

Tegoroczną loterię wspierać będzie kampania telewizyjna w ogólnopolskich kanałach, startująca od połowy lipca. Działania promocyjne wokół loterii obejmą także kampanię w serwisach VOD i w social mediach oraz dedykowane materiały w punktach sprzedaży. Na czas trwania loterii uruchomiona została specjalna infolinia konsumencka (tel. 22 100 40 77), a szczegóły i pełny regulamin promocji można znaleźć także na stronie www.warka.com.pl.

- Piwo i chipsy do doskonale uzupełniający się zestaw, idealny na męskie spotkania, wspólne oglądanie meczów i wiele innych okazji, bliskich facetom. Loteria z Lay’s świetnie wpasowuje się w świat Planety Warka. Wierzymy, że konsumenci Warki będą w nadchodzącym sezonie zadowoleni – mówi Tomasz Król, marketing manager Warki w Grupie Żywiec.

 

Ilona Mrozowska 2279 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }