Nowy dyrektor zarządzający iSpot

SAD, właściciel marki iSpot Apple Premium Reseller, największego polskiego dystrybutora produktów Apple, powołał Eddy'ego Vermeir'a na stanowisko dyrektora zarządzającego. Obowiązki pełni od 1 czerwca 2017 r.

Eddy Vermeir będzie również kierował grupą iSpot Holdings w ramach zlokalizowanej na Malcie grupy Hili Ventures, odpowiadając za iCentre i Apple Premium Reseller na Węgrzech i w Rumunii. W ramach nowych obowiązków Vermeir zarządzać będzie grupą 360 pracowników i siecią 29 salonów w trzech krajach w zakresie handlu detalicznego i e-commerce.

Eddy Vermeir ma 25-letnie doświadczenie w dziedzinie finansów międzynarodowych, franchisingu oraz strategii finansowej. Pracował m.in. na stanowisku senior director of global finance people development w McDonald's Corporation, senior finance director w McDonald’s Europe oraz w Hili Ventures jako senior director of business transformation, gdzie odpowiadał za współpracę z firmami i oddziałami grupy w zakresie integracji ich strategii, optymalizacji i wyboru specjalizacji.

– Moją intencją jest dostarczenie doskonałych rozwiązań Apple jak najszerszej grupie nowych klientów indywidualnych, szkół, biur i firm. Będziemy nadal wzmacniać i pogłębiać naszą ofertę we wszystkich punktach kontaktu z klientem: online, w salonach, poprzez centra usług i strefy szkoleniowe – głównie na gruncie edukacyjny – mówi Eddy Vermeir.

Eddy Vermeir jest następcą Tomasza Nawrockiego, który objął stanowisko chief operations officer McDonald’s w Hili Ventures, na licencji Premier Capital, które ma licencję deweloperską dla McDonald’s w Estonii, Grecji, na Łotwie, na Litwie, na Malcie i w Rumunii. Firma liczy łącznie 134 punkty oraz 7 tys. pracowników.

SAD jest dostawcą rozwiązań firmy Apple dla podmiotów publicznych w Polsce oraz społeczności handlowej i edukacyjnej. Założona w 1991 r. firma SAD dostarcza rozwiązania i usługi integracji, analizy biznesowe, pomoc techniczną i szkolenia dla firm, samorządów lokalnych i klientów indywidualnych. Firma korzysta z trzech kluczowych statusów: sprzedawcy premium Apple, autoryzowanego centrum firmy Apple oraz autoryzowanego serwisu Apple. Jest właścicielem iSpot, największej sieci dystrybutorów Apple Premium w dużych miastach, w tym m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Gdyni, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie, Bydgoszczy, Poznaniu i Katowicach.

SAD jest częścią iSpot Holdings, działu Apple Hili Ventures z Malty, który obejmuje również iCentre, markę Apple Premium Resellers działającą w pięciu sklepach na Węgrzech iw Rumunii.

Katarzyna Pierzchała 1694 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }