Nadmorskie sklepy Polomarketu będą otwarte dłużej

Od 23 czerwca br. nadmorskie sklepy sieci Polomarket będą czynne od 6:30 do 23.00. Dłuższe godziny otwarcia umożliwią robienie codziennych zakupów bez konieczności przerywania całodziennego wypoczynku na plaży - tłumaczy operator.

– W tym roku po raz kolejny wydłużamy godziny funkcjonowania naszych sklepów w miejscowościach nadmorskich. Z doświadczenia wiemy, że dzień spędzony na plaży może skończyć się naprawdę późno, gdy większość sklepów jest już zamknięta. Dlatego nasze sklepy będą czynne aż do godziny 23, dzięki czemu wszyscy klienci będą mogli zrobić zakupy zarówno przed, jak i po plażowaniu – mówi Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w Polomarkecie.

Wydłużone godziny funkcjonowania sklepów obowiązują od dziś w 14 placówkach sieci: w Rewalu, Dziwnowie, Ustroniu Morskim, Władysławowie, Helu, Dąbkach, Łebie, Ustce, Mielnie, Kołobrzegu, Krynicy Morskiej, Dziwnówku, Dźwirzynie i Jastrzębiej Górze. Sklepy będą otwarte przez siedem dni w tygodniu do 27 sierpnia.

Jak zapewnia operator, w tych sklepach nie zabraknie typowo wakacyjnych towarów, takich jak marynowane mięsa na grilla marki Rzeźnik Szymon, świeże warzywa i owoce spod znaku Zaczarowanego Ogrodu na wakacyjne sałatki i desery, czy lody Royal Gusto i Amore Gusto, a także wiele innych.

Wszystkie nadmorskie placówki Polomarketu są przyjazne dla osób niepełnosprawnych i dla rodziców z wózkami, zaś pod sklepami na klientów czekają przestronne parkingi.

Polomarket to sieć, która zaczynała w 1997 r. od 27 sklepów. Dziś sieć liczy blisko 290 placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski.

Katarzyna Pierzchała 5187 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.