Food trucki zjadą przed Galerię Gryf

W najbliższy weekend - 24 i 25 czerwca - na parkingu przed Galerią Gryf, której właścicielem i zarządcą jest Carrefour Polska, każdy będzie mógł skosztować burgerów, meksykańskiej chimichangi, azjatyckich pierożków czy pieczonych kasztanów.

Przed obiektem odbędzie się bowiem zlot food trucków, który jest częścią organizowanego przez Carrefour Festiwalu Smaków Food Trucków.

W ten weekend mobilne restauracje zawitają do szczecińskiej Galerii Gryf.

Ideą festiwalu jest promowanie różnorodnego oraz zgodnego z ideą „slow food” - jedzenia serwowanego ze specjalnie przystosowanych do tego samochodów. W tegorocznej edycji udział weźmie ponad 20 food trucków oferujących dania kuchni z różnych stron świata.

Festiwal Smaków Food Trucków odbędzie się na parkingu Galerii Gryf przy ulicy Wiosennej 32. Dań będzie można skosztować w sobotę 24 czerwca w godzinach 12.00 – 21.00 oraz w niedzielę 25 czerwca w godzinach 12.00 – 20.00. Wstęp do strefy jest bezpłatny. Szczegóły wydarzenia dostępne są na Facebooku.

Ilona Mrozowska 2325 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }