W Kauflandzie do wygrania bilety na The World Games 2017

Do 28 czerwca trwa konkurs Kauflandu, w którym do wygrania są telewizory Samsung i 10 tys. biletów na światowe igrzyska sportów nieolimpijskich The World Games 2017, których sponsorem głównym jest Kaufland.

Zasady są proste: zakupy powyżej 50 zł uprawniają do wzięcia udziału w konkursie, w którym główną nagrodą jest dziesięć 55-calowych telewizorów Samsung. Dodatkowo można wziąć udział w grze o bilety na światowe igrzyska sportów nieolimpijskich The World Games 2017.

W zależności od sumy na paragonie można zabiegać o różną liczbę biletów o różnych wartościach. Każdego dnia można wysłać jedno zgłoszenie. Wystarczy zarejestrować na stronie konkursowej paragon za zakupy i ułożyć hasło reklamujące współpracę Kauflandu z The World Games. Akcja rozpoczęła się 1 czerwca i potrwa do 28 czerwca.

Kaufland jest głównym sponsorem światowych igrzysk sportów nieolimpijskich The World Games 2017, która odbędzie się we Wrocławiu 20-30 lipca. Impreza odbywa się co cztery lata. We Wrocławiu o medale powalczy około 3,5 tys. sportowców reprezentujących 31 sportów. Na kibiców odwiedzających wrocławskie areny sportowe czekać będzie dodatkowa atrakcja – zdrowe przekąski i żywność, pochodzące z linii produktów marek własnych Kauflandu. Poprzez współpracę Kaufland i organizatorzy chcą zwrócić uwagę na to, że oprócz aktywności fizycznej jednym z fundamentów zdrowego stylu życia jest odpowiednia i zbilansowana dieta.

Kaufland to odnosząca sukcesy międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. Należy do dużych przedsiębiorstw handlowych Europy z branży sklepów wielkopowierzchniowych. W całej Europie Kaufland ma około 1200 sklepów i zatrudnia ponad 150 tys. pracowników. W Polsce pierwszy sklep sieci Kaufland został otwarty w 2001 r. Dziś jest ich już ponad 200.

 

Katarzyna Pierzchała 1762 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }