Jeszcze można wziąć udział w XV Forum Spółdzielczości Mleczarskiej

Zgłoszenia trwają do 30 czerwca br. Forum odbędzie się w dniach 18-20 października w Serocku pod Warszawą.

– Po raz pierwszy aż tyle osób decydujących o polityce sektora rolnego spotka się w Polsce, by dyskutować
o zagrożeniach i szansach europejskiego i światowego rynku mleka, dlatego warto zarezerwować sobie czas
i w dniach 18-20 października być z nami w Serocku pod Warszawą – zachęca Agnieszka Maliszewska, orga­nizator Forum, które stało się największą cykliczną konferencją branży mleczarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej.

– Przed nami niezwykle ciekawy okres dla europejskiego przemysłu mleczarskiego, mam tu na myśli Brexit
i reakcje rynku mleka na zapowiedziane tak twarde wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej oraz poważne ryzyko zamknięcia rynku dla naszych dostawców – dodaje Agnieszka Maliszewska.

Forum ma być okazją, by posłuchać prelekcji wygłoszonych przez osoby, które na co dzień decydują o kształcie Wspólnej Polityki Rolnej. Jej założenia przedstawi gość specjalny konferencji – Phil Hogan, komisarz do spraw rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich w Komisji Europejskiej. Zaproszeni goście spróbują też odpowiedzieć m.in. na pytanie czy CETA to szansa czy zagrożenie dla unijnego sektora?

Do XV Forum Spółdzielczości Mleczarskiej można się zgłaszać do 30 czerwca. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie konferencji http://forum-mleczarskie.org/ pod linkiem http://forum-mleczarskie.org/pakiety-uczestnictwa/.

Liczba miejsc jest ograniczona. 

Zdjęcie: Photogenica

Ilona Mrozowska 2334 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }