Posnania zaprasza na wakacyjne wycieczki rowerowe

Od 25 czerwca, w co drugą niedzielę wakacji, Posnania zaprasza na wycieczki rowerowe po ulicach Poznania. Pierwszy rajd - szlakiem przedwojenne architektury przemysłowej, wystartuje o godz. 11:00, z Alei Komedy przy wejściu do Posnanii.

- Wycieczki rowerowe to nasze kolejny projekt, w którym promujemy rowerowy styl życia. Przez miesiąc zapraszaliśmy poznaniaków na bezpłatne serwisy rowerowe, a 11 czerwca zorganizowaliśmy trzecią edycję Posnania Bike Parade, w której wzięło udział ponad 1 100 osób – mówi Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii.

Kolejne wycieczki rowerowe odbędą się: 9 i 23 lipca oraz 6 i 20 sierpnia. Na każdy rajd wymagana jest rejestracja pod adresem wycieczki@posnania.eu. Liczba miejsc jest ograniczona.

Posnania jest jednym z najbardziej przyjaznych miejsc dla rowerzystów w mieście. Wokół obiektu powstało ponad 6 km ścieżek rowerowych, a wszyscy miłośnicy jednośladów mogą korzystać z parkingów rowerowych, szatni oraz dwóch samoobsługowych punktów serwisowych.

Więcej informacji o wycieczkach rowerowych oraz udogodnieniach dla rowerzystów można znaleźć na stronie www.posnania.eu.

Ilona Mrozowska 2325 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }