Expo przy Modlińskiej już w przyszłym roku

Na terenie dawnej Fabryki Samochodów Osobowych na Żeraniu w Warszawie przy ul. Modlińskiej powstanie kompleks wystawienniczy o łącznej powierzchnia 60 tys. mkw. pod dachem.

Poinformował o tym EurobuildCEE. W kompleksie będzie znajdować się centrum targowo-konferencyjne z halą wystawienniczą oraz przestrzenią konferencyjno-kongresową. Ponadto w ramach kompleksu powstanie całoroczna stała część wystawiennicza z ofertą budowlano-dekoracyjną oraz hotel klasy biznesowej (160 pokoi), powierzchnie biurowe oraz ponad 1,4 tys. miejsc parkingowych. 

- Efektem naszej współpracy z inwestorem będzie rewitalizacja pofabrycznej hali i biurowca, powstanie także nowoczesna przestrzeń targowa i wystawiennicza z funkcjami konferencyjnymi, eventowymi oraz biurowymi. Będzie to klimatyczna przestrzeń postindustrialna - mówi Sławomir Soroka, kierownik projektu z Fundamental Group. 

Spółka Fundamental Group jest generalnym wykonawcą projektu. Centrum powstanie na działce  o powierzchni 10,5 ha. Ma być gotowe w 2018 r.

Źródło: EurobuildCEE, Zdjęcie: Photogenica

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }