Muszkieterowie zbierają krew dla Polski

Tylko w pierwszym miesiącu akcji w 33 miastach udało się zebrać ponad 300 litrów krwi od ponad 700 dawców.

Kampanię „Zbieramy Krew dla Polski” w tym roku Grupa Muszkieterów i Polski Czerwony Krzyż organizują już po raz 10. To największa w kraju akcja promująca honorowe krwiodawstwo.

Kampania Grupy Muszkieterów jest realizowana przed sklepami sieci Intermarché i Bricomarché w całej Polsce.

Krew mogą oddawać osoby od 18 do 60 roku życia, o wadze co najmniej 50 kg. Każdy, kto zdecyduje się na oddanie krwi, uzyska bezpłatnie wyniki swoich badań laboratoryjnych oraz w ramach propagowania przez Grupę Muszkieterów idei udzielania pierwszej pomocy, otrzyma breloczek pierwszej pomocy, zawierający maseczkę do sztucznego oddychania oraz jednorazowe rękawiczki.

Od 2008 roku Grupa Muszkieterów i Polski Czerwony Krzyż zebrali łącznie ponad 13 600 litrów krwi od prawie 40 200 dawców.

Joanna Hamdan 6195 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }