Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

CEDC International. Nowe Żytniówki Czyste

Z nutami polskich, tradycyjnych smaków.

Po ubiegłorocznych wprowadzeniach unikalnych smaków w segmencie słodko-gorzkim, Żytniówki Gorzkiej z Pigwą i Żytniówki Gorzkiej z Pomarańczą, a także odświeżeniu linii opakowań i komunikacji marki, nadszedł czas na rozszerzenie portfolio Żytniówki Czystej.

Do portfolio Żytniówki od 1 lipca br. dołączą dwie, zupełnie nowe, czyste wódki z nutami smakowymi. Zgodnie z najnowszymi, rynkowymi trendami, Żytniówka Czysta pojawi się w dwóch, zupełnie nowych odsłonach, wzbogaconych tradycyjnymi nutami smakowymi chleba i chrzanu.

Wprowadzenie do sprzedaży nowych Żytniówek czystych z nutami smakowymi wspierane będzie materiałami POS i specjalnymi pakietami sprzedażowymi w sklepach oraz komunikacją w prasie handlowej.

Żytniówka Chlebowa i Żytniówka Chrzanowa będą dostępne w sprzedaży od początku lipca. w kanale handlu tradycyjnego w pojemnościach: 100, 200 i 500ml. Rekomendowane ceny w handlu tradycyjnym to 4,99 zł za 100 ml, 9,25 zł za 200 ml i 20,49 zł za 500 ml.

Joanna Hamdan 6166 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }