Letnie remonty Lidla

19 czerwca ma ruszyć po remoncie sklep Lidla w Kielcach przy ulicy Śląskiej 3. To najstarszy sklep sieci w tym mieście, który od miesiąca przechodzi modernizację.

Po długim weekendzie ponownie otwarte zostaną także placówki w Głuchołazach przy Grunwaldzkiej 3 oraz w Bytowie przy ul. Gdańskiej 61. Modernizacja obydwu trwała od 22 maja.

12 czerwca rozpoczął się remont obiektu w Chodzieży – odnowiony sklep ma ponownie powitać klientów 10 lipca. W ostatni poniedziałek czerwca rusza modernizacje Lidli w Gostyninie przy ul. Zamkowej oraz w Lublinie przy ul. Dziewanny. Oba potrwają dokładnie cztery tygodnie. Tydzień później rozpocznie i zakończy modernizacja placówki w Rydułtowach, natomiast w lipcu ruszą jeszcze prace w obiektach w Gryficach, Pyskowicach i Drawsku Pomorskim. Zakończyć mają się odpowiednio 7, 14 i 17 sierpnia.

Niemiecka sieć dyskontów, będąca częścią Grupy Schwarz, działa w Polsce od 2002 r. Jesienią 2016 r. świętowała uruchomienie 600. sklepu.

Magdalena Weiss 1131 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }