Jungheinrich z nowymi magazynami

Na początku czerwca została otwarta kolejna lokalizacja Jungheinrich w Polsce, tym razem w Strykowie koło Łodzi. Wcześniej filia Rzeszów przeniosła się do Jasionki k/Rzeszowa.

Filia Łódź jest dedykowana przede wszystkim dla klientów wynajmu krótkoterminowego z województwa łódzkiego. Mieści się w magazynie zarządzanym przez firmę CAT. Do dyspozycji firmy jest 200 mkw. powierzchni magazynowej oraz jeden pokój biurowy.

Nowa filia znajduje się na terenie Tulipan Park Stryków, który zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 oraz w pobliżu węzła autostrad A1 (północ-południe) i A2 (wschód-zachód). Sąsiadem jest firma Valeo Service Eastern Europe.

Kilkanaście dni wcześniej filia Rzeszów przeniosła się do nowej siedziby w Jasionce k/Rzeszowa. Firma współdzieli powierzchnie magazynowe i biurowe na terenie Waimea Cargo Terminal. Do dyspozycji floty i serwisu jest 400 mkw. powierzchni magazynowej oraz ponad 50 mkw. biurowej. Sąsiadami są m.in.Port Lotniczy Rzeszów i Cargo Rzeszów.

W 2016 r. firma osiągnęła rekordowe wyniki. Po raz pierwszy obroty koncernu Jungheinrich AG przekroczyły 3 mld euro i wzrosły o 14,3 proc. w stosunku do poprzedniego roku. Sprzedaż netto wyniosła 3 085 mld euro, czyli o 12 proc. więcej niż w 2015 r. Firma Jungheinrich, znana z żółtych wózków widłowych, wyprodukowała 106,3 mld produktów. Liczba pracowników pod koniec 2016 r. oscylowała w granicach 15 tys. Sprzedaż produktów i usług objęła ponad 100 krajów.

Katarzyna Pierzchała 1777 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }