Filip Chajzer ambasadorem akcji Wyzwanie Smaku Pepsi

Rusza kolejna edycja legendarnej kampanii Pepsi, w której konsumenci w formie zabawy zdecydują czy bardziej smakuje im Pepsi czy inny napój typu cola. Do podjęcia wyzwania zachęca w tym roku znany prezenter telewizyjny Filip Chajzer.

- Przez całe wakacje Wyzwanie Smaku Pepsi będzie można spotkać na jednej z polskich plaż. Szczegóły już wkrótce! – mówi Małgorzata Sałapatek, brand manager Pepsi w firmie PepsiCo.

Tego lata do zabawy przyłącza się także zupełnie nowa Pepsi "bez kalorii". Oznacza to, że w ramach Wyzwania Smaku będzie można porównać jej smak z innym napojem typu cola bez kalorii.

Wyzwanie Smaku Pepsi to najbardziej znana akcja reklamowa marki Pepsi, prowadzona regularnie od lat, ale tylko latem. W listopadzie 2016 r. ruszyła pierwsza zimowa edycja Wyzwania Smaku Pepsi. Akcja jest szeroko komunikowana w mediach i towarzyszą jej dodatkowe aktywacje.

Wyzwanie polega na tym, że każdy konsument może spróbować Pepsi i innego napoju typu cola z nieoznaczonych kubków i zdecydować, który smak bardziej mu odpowiada. Oba napoje są nalewane z nowo otwartych puszek i schłodzone do tej samej temperatury. Ponieważ nie wiadomo, który napój znajduje się w którym kubku, uczestnik kieruje się wyłącznie smakiem. Ci, którzy wybiorą Pepsi mogą liczyć na nagrody.

Wyzwanie Smaku będzie mocno wspierane w mediach. Kampania obejmuje działania reklamowe w telewizji, na portalach internetowych, w mediach społecznościowych, na nośnikach zewnętrznych (OOH) oraz materiały w punktach sprzedaży (POS). Zaplanowany jest również event na Plaży Pepsi nad morzem. Ponadto w konkursie internetowym konsumenci będą mogli zaprosić Wyzwanie Smaku wraz z Filipem Chajzerem do swojego miasta. Kampania obejmuje również działania PR. Firma zachęca do śledzenia profilu Pepsi na Facebooku, Instagramie lub regularnego odwiedzania strony www.pepsi.pl. 

Ilona Mrozowska 2325 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }