Food truck kampanii "Polska Smakuje Jakością" i QAFP na Targu Śniadaniowym

Podczas wydarzenia, które odbędzie sie 19 czerwca w Warszawie, kucharz Jurek Sobieniak będzie częstował kanapkami o nazwach "Krakowskim targiem", "Warszawski Cwaniak" czy "Maczanka Kreolska".

Food truck kampanii Unii Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego - „Polska Smakuje Jakością” w ramach działań edukacyjno-promocyjnych finansowanych z Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego przemierza Polskę.

Wymyślonymi przez siebie potrawami częstuje znany z programu śniadaniowego TVP2 „Pytanie na śniadanie” kucharz Jurek Sobieniak. Stworzone są one na bazie mięsa i wędlin wieprzowych QAFP (System Gwarantowanej Jakości Żywności).

Karta dań skomponowana została na bazie łopatki i schabu wieprzowego, klasycznych kiełbas, m.in. myśliwskiej, suchej krakowskiej oraz kaszanki i salcesonu, a wszystkie produkty sygnowane są znakiem QAFP.  Podczas Targu Śniadaniowego Jurek Sobieniak będzie częstował kanapkami o nazwach „Krakowskim targiem”, „Warszawski Cwaniak” czy „Maczanka Kreolska”.

"Polska Smakuje Jakością" to kampania, która pozwoli w bezpośredni sposób przekonać Polaków o doskonałej jakości mięsa i wędlin wytwarzanych w systemie QAFP. Ma przyczynić się również do wzrostu świadomości zasad i korzyści ze stosowania tego systemu przez producentów trzody chlewnej i przetwórców.

Targ Śniadaniowy, który odbędzie się 17 czerwca w Warszawie to pomysł na zakupy i spędzanie czasu podczas weekendu w atmosferze śniadania na świeżym powietrzu. Będzie można na nim spróbować regionalnych specjałów z całej Polski, dań kuchni egzotycznych oraz autorskich potraw przygotowywanych rzez prawdziwych pasjonatów. 

Głównym celem Targu jest dostarczenie odwiedzającym dobrej jakości produktów, które często wykonywane są w tradycyjny sposób.

Joanna Hamdan 6142 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }