Goodman przekroczył w Polsce 1 mln mkw. powierzchni logistycznej

Grupa Goodman, globalny deweloper i zarządca nieruchomości logistycznych, dostarczyła w Polsce ponad 1 mln mkw. powierzchni logistycznej dla rodzimych i międzynarodowych firm, w tym liderów rynku e-commerce, branż spożywczej i handlowej oraz logistycznej.

Goodman zarządza dziś 17 centrami logistycznymi w najważniejszych lokalizacjach na magazynowej mapie kraju: Wielkopolsce, Dolnym i Górnym Śląsku, Krakowie, aglomeracjach łódzkiej i warszawskiej oraz na Pomorzu, a także zaznacza swoją obecność na perspektywicznych rynkach, jak np. w wschodniej Polsce.

Wśród klientów Goodmana są firmy z różnych sektorów gospodarki, począwszy od branży logistycznej czy produkcyjnej, po motoryzacyjną, spożywczo-handlową, e-commerce oraz farmaceutyczną.

Na przestrzeni lat grupa dostarczyła powierzchnię magazynową w Polsce zarówno dla liderów w swoich branżach, np. Amazon (123,5 tys. mkw.) czy Intermarché – Grupa Muszkieterów (82,4 tys. mkw.) oraz innych wiodących firm na polskim rynku, w tym Eurocash, Mila, ILS (grupa Inter Cars), Gestamp, Valeo, DHL, Kuehne+Nagel, jak i dynamicznie rozwijających się polskich przedsiębiorstw takich jak Bonito.pl, Terramar, czy Langowski Shipping.

- Osiągnięcie pułapu 1 mln mkw.jest istotnym kamieniem milowym w rozwoju działalności Goodmana na rynku polskim i stanowi solidną podstawę dla naszej dalszej ekspansji – mówi Maciej Madejak, Goodman Head of Business Development Poland. - Rozbudowujemy nasze istniejące obiekty we Wrocławiu, Gdańsku (Pomorskie Centrum Logistyczne) oraz Warszawie, a jednocześnie staramy się poszukiwać nowych atrakcyjnych lokalizacji z rozwiniętą infrastrukturą - podkreśla.

Rozwój działalności Goodmana w Polsce obrazuje hasło „posiadamy, budujemy, zarządzamy”. Firma inwestuje w nieruchomości, które zapewniają długoterminową perspektywę wzrostu. Goodman oferuje pełne spektrum powierzchni magazynowych w obiektach dostosowanych do potrzeb klientów.

Strona internetowa dedykowana kampanii: http://pl.goodman.com/1millionsqm

Zdjęcie: Photogenica

Katarzyna Pierzchała 1768 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }