Carrefour zastąpi Almę w Focus Mall Zielona Góra

W zielonogórskim Focus Mall niebawem zajdą koleje zmiany. Jeszcze w tym roku centrum handlowe zyska nowego operatora spożywczego - supermarket Carrefour.

Na zdjęciu: Carrefour w Podkowie Leśnej

Supermarket zastąpi dotychczasowego operatora, którym były Delikatesy Alma. Sklep zajmie powierzchnię 1 483 mkw. i przyjmie pierwszych klientów w IV kwartale br.

- Supermarket Carrefour w Focus Mall będzie pierwszym w mieście sklepem zrealizowanym w nowoczesnym koncepcie, który wdrożyliśmy w połowie ubiegłego roku - mówi Ronan Martin, wiceprezes Carrefour ds. ekspansji i centrów handlowych. - Wierzę, że odpowie on na rosnące oczekiwania konsumentów, dostarczając im bogatą ofertę produktów i zapewniając doświadczenia zakupowe na najwyższym poziomie - dodaje.

Focus Mall to centrum handlowo-usługowe w centrum Zielonej Góry, wybudowane w 2008 r., na pofabrycznych terenach dawnej Fabryki Wełny. Obiekt dostarcza szeroką ofertę handlowo-usługową, rozmieszczoną na 29 tys. mkw. GLA. Oprócz 110 sklepów i butików dla odwiedzających dostępne jest 9-salowe kino.

 


 

Katarzyna Pierzchała 5193 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.