Barilla Cup III

Makaronowe mistrzostwa czas zacząć.

Właśnie rozpoczęła się kolejna edycja konkursu Barilla Cup. To już trzeci raz włoski producent zaprasza do zabawy konsumentów, którzy chcieliby podzielić się swoją pasją do gotowania i zaprezentować jej efekty na platformie barillacup.pl.

Tak, jak w zeszłym roku zadaniem konkursowym jest przygotowanie potrawy Barilla, zrobienie zdjęcia i umieszczenie go w galerii na stronie www.

Nagrodą główną w konkursie jest wycieczka do Włoch i poznawanie tajników włoskiej kuchni w Academia Barilla. Ponadto producent rozda 50 rocznych zapasów makaronów. Do współpracy przy konkursie, jako fundator części nagród, zaproszony został producent garnków, firma Le Creuset.

Inspiracji można szukać na stronie konkursu. W tym roku powstała zakładka Blog, na której znaleźć można przepisy na potrawy autorstwa uczestników edycji 2016, zdjęcia i informacje o kuchni włoskiej i jej regionalnych odmianach.

Joanna Hamdan 14024 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.