Drukarka do identyfikatorów

Zebra Technologies zaprezentowała nową drukarkę ZC10L. Jest ona dedykowana do bezpośredniego druku kart większego formatu, np. do spersonalizowanych identyfikatorów pracowników czy gości firmy.

ZC10L to pierwsza drukarka firmy Zebra, która umożliwia drukowanie całych kart większego formatu bez konieczności ponownego drukowania. Większe identyfikatory są lepiej widoczne i bardziej czytelne, co pomaga zwiększyć bezpieczeństwo w firmie, ponieważ personel może z łatwością zidentyfikować np. zaproszonych gości.

Identyfikatory i wejściówki są drukowane na trwałym materiale PVC. Firma Zebra oferuje również zsynchronizowane zestawy materiałów eksploatacyjnych, dostępne wyłącznie dla modelu ZC10L, które zawierają 400 kart PVC i rolki taśmy, aby wyeliminować odpady oraz niedopasowane materiały.

- Dzięki nowej, przenośnej drukarce kart większego formatu kontynuujemy wyznaczanie nowych standardów w branży z wykorzystaniem wszechstronnych pełnokolorowych drukarek drukujących spersonalizowane karty i identyfikatory większego formatu o jakości fotograficznej, z nadrukiem na całej powierzchni podczas jednej operacji drukowania – podkreśla Keith LeFebvre, wiceprezydent product & solutions development & management/specialty printing group w Zebra Technologies.

Katarzyna Pierzchała 1777 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }