Powerade - trenuj z mistrzem

Coca-Cola rusza z promocją konsumencką.

Tego lata Coca-Cola postanowiła wesprzeć markę Powerade promocją konsumencką. Do tego celu firma zaangażowała Roberta Korzeniowskiego. Pełni on rolę mentora-eksperta w filmach stanowiących nagrody w promocji. Filmy to wskazówki – jak przygotować się do biegania, o co zadbać, żeby uniknąć kontuzji.

Robert Korzeniowski nie będzie w filmach występował sam. Towarzyszyć mu będą Klaudia i Marcin – pracownicy firmy. Razem z Robertem Korzeniowskim Klaudia i Marcin pokażą jak zadbać o odpowiednią rozgrzewkę przed i po treningu.

Pod etykietami Powerade znajdują się kody, które po wpisaniu na www.POWERADE.pl odblokowują dostęp do kolejnych odcinków filmu. Robert Korzeniowski instruuje w nim naszych bohaterów jak należy prawidłowo wykonywać ćwiczenia, które przydają się przed, w trakcie i po bieganiu. Dodatkowo konsument może wziąć udział w konkursie, gdzie nagrodą jest weekend treningowy z Robertem w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich dla dwóch osób.

Joanna Hamdan 6175 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }