Koral wycofuje reklamy ze Zbigniewem Wodeckim

Wraz z informacją o śmierci Zbigniewa Wodeckiego firma PPL Koral zdecydowała o wycofaniu reklam z udziałem muzyka, poinformowała WP Finanse.

Piosenkarz i kompozytor Zbigniew Wodecki miał być w tym sezonie ambasadorem marki lodów Bracia Koral - Lody Jak Dawniej.

- Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Zbigniewa Wodeckiego, ambasadora marki Bracia Koral - Lody Jak Dawniej. Do końca wierzyliśmy w poprawę jego stanu zdrowia, będąc w stałym kontakcie z rodziną i menedżmentem artysty. Wspólnie z Zarządem PPL Koral podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu kampanii reklamowej, w której wziął udział jeden z najbardziej utalentowanych polskich muzyków. Natychmiast została zatrzymana emisja spotów telewizyjnych oraz radiowych z udziałem artysty. Odwołaliśmy również pozostałe działania z użyciem wizerunku Pana Wodeckiego - głosi oświadczenie przesłane WP Finanse przez firmę 365 Agencja, która pracuje dla Korala.

Zbigniew Wodecki zmarł 22 maja w wieku 67 lat.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }