Legendarna Nokia 3310 nadal w sprzedaży

Nokia 3310, kultowy model telefonu ceniony za trwałość i niezawodność, który w nowej odsłonie wrócił w maju na półki Saturna i Media Marktu, przyciągnął do sklepów licznych fanów i nadal dobrze się sprzedaje.

Noka 3310 to model telefonu, który zadebiutował na rynku w 2000 r. i od razu zdobył ogromną popularność. W sumie sprzedano na świecie ponad 126 mln egzemplarzy tego telefonu, co do dziś stawia Nokię 3310 w czołówce najlepiej sprzedających się modeli w historii.

Nokia ta nie miała aparatu fotograficznego, wifi ani dotykowego wyświetlacza. Telefon zdobył uznanie dzięki  prostocie i wręcz legendarnej już trwałości. W modelu tym można było skomponować własny dzwonek, korzystać z dodatkowych funkcji jak kalendarz czy kalkulator, ale największym hitem okazała się gra „Snake” - autentyczny symbol mobilnej rozrywki.

Kultowa Nokia 3310 wróciła w nowej odsłonie 22 maja 2017 r. do sklepów Saturn i Media Markt. - Obecnie sprzedaż tego modelu utrzymuje się na dobrym stałym poziomie. Telefon ceniony jest m.in. ze względu na trwałość, prostotę, długi czas pracy baterii. Model ten wybierany jest przez osoby korzystające na co dzień z podstawowych funkcji telefonu, często również stanowi uzupełnienie do posiadanego już smartfona - mówi Dariusz Chróścik, kierownik działu zakupu Foto/Telekom w Media Markt/Saturn Polska. 

Model wyprodukowany przez HMD ma kształt zbliżony do oryginału, ale wygląd został nieco odświeżony. Tegoroczna wersja, dostępna w czterech kolorach obudowy, jest smuklejsza i lżejsza. Ma większy, zaokrąglony ekran o przekątnej 2,4 cala, zapewniający wygodniejsze korzystanie w świetle słonecznym. Nowością jest także aparat 2 MP z lampą błyskową LED, kolorowy wyświetlacz, nowy interfejs oraz możliwość słuchania radia i odtwarzacz muzyki MP3.

 W nowej wersji Nokii 3310 nie mogło zabraknąć odświeżonej gry „w węża” ani kultowych dzwonków. Nie zmieniła się legendarna wytrzymałość baterii. Użytkownicy Nokii 3310 mogą rozmawiać przez telefon nawet cały dzień bez konieczności ładowania. W trybie spoczynku aparat wytrzyma do miesiąca, więc nawet na dłuższy wyjazd nie trzeba brać ze sobą zasilacza. 

Cena telefonu w sklepach Media Markt i Saturn wynosi 269 zł.

 

 

Ilona Mrozowska 2336 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }