Gama wkracza do Olsztyna

Pierwszy sklep sieci został otwarty w tym mieście 16 maja.

Gama o powierzchni 316 mkw. znajduje się przy ul. Augustowskiej.

Lokal został wyposażony w urządzenia chłodnicze: lady mięsno-wędliniarskie, zamrażarki oraz regały nabiałowe. Ponadto w sklepie znajduje się także piec konwencyjny.

W ofercie nowo otwartej Gamy w Olsztynie znajdują się m.in.: produkty świeże, owoce i warzywa, mięsa i wędliny jak również własnej produkcji wyroby piekarniczo-ciastkarskie.

Gama to ogólnopolska, spółdzielcza sieć sklepów spożywczych, która powstała w 2010 roku z inicjatywy Partnerskiego Serwisu Detalicznego (PSD) z Grupy Eurocash oraz  spółdzielni. W czerwcu 2011 roku w Zakopanem ruszyła pierwsza placówka Gama. Sieć bazuje na sklepach już działających oraz nowo otwieranych w ramach spółdzielni współpracujących z PSD.

Joanna Hamdan 5804 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.