Nowy Bricomarché w Goleniowie

30 miejsc pracy, dodatkowe dochody do budżetu miasta z podatków, współpraca z lokalnymi dostawcami i akcje społeczne dla lokalnych mieszkańców - to główne korzyści dla Goleniowa, które przyniesie nowy supermarket typu "dom i ogród" Bricomarché.

143. sklep tej sieci w Polsce i 14. w województwie zachodniopomorskim rozpoczął oficjalnie działalność w środę 17 maja.

– Bardzo się cieszymy, że w Goleniowie pojawił się pierwszy supermarket Bricomarché. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy regionu odczują pozytywne efekty obecności sklepu w mieście – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, kierownik dyrekcji komunikacji informacji Grupy Muszkieterów.

Wskazuje ona, że dla klientów Bricomarché to przede wszystkim bliska lokalizacja, wysokiej jakości produkty do domu i ogrodu w dobrej cenie oraz fachowe doradztwo. Dla całej społeczności lokalnej to natomiast przyjazny i zaangażowany sąsiad oraz solidny partner w interesach.

Sklep działa przy ul. Wolińskiej 18, ma trzy kasy, 80 miejsc parkingowych, ok. 26 tys. artykułów, cztery działy(budowlany, majsterkowanie, ogród, dekoracja). Ma również ogród zewnętrzny, produkty od lokalnych dostawców (m.in. rośliny), oferuje także pomoc w załadunku i transporcie zakupionego towaru oraz usługę cięcia płyt.

Bricomarché to sieć sklepów typu „dom i ogród” działająca w ramach Grupy Muszkieterów – największej w Polsce sieci franczyzowej w kategorii supermarketów spożywczych (Intermarché) oraz typu „dom i ogród”. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy 373 punktów sprzedaży Intermarché i Bricomarché. W Centrali Grupy w Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest obecnie ok. 15,8 tys. osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w czterech krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii i Portugalii.

 

Katarzyna Pierzchała 1686 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }