Atestowane sandały dla dzieci w Lidlu

Od poniedziałku 22 maja w sklepach Lidla pojawią się sandały dla dzieci i młodzieży marek Lupilu oraz Pepperts, które uzyskały pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Instytut Matki i Dziecka to ośrodek, który od blisko 65 lat prowadzi opiniowanie wyrobów dla niemowląt, dzieci oraz kobiet w ciąży. Pozytywna opinia dla sandałów marek Lupilu oraz Pepperts została wydana przez Instytut na podstawie kilku warunków, które spełnia obuwie. Jest to m.in. sprzyjanie prawidłowemu rozwojowi stóp dzieci, przeciwdziałanie wadom postawy dzięki właściwej konstrukcji buta w zakresie stabilizacji pięty i dobrego dostosowania do stopy dziecka. Ponadto sandały zapewniają użytkownikom wygodę oraz komfort w lecie, a do ich wyprodukowania zastosowane zostały odpowiednie surowce.

W ofercie Lidla od 22 maja dostępne będą sandały młodzieżowe Peppers (37 zł/para) w sześciu wzorach do wyboru. Buty mają skórzaną wkładkę zapewniającą komfort noszenia, giętką podeszwę oraz gwarantują stabilizację stopy dzięki zapięciom na rzep. Znaleźć je będzie można w rozmiarach od 28 do 36.

W ramach kolekcji pojawią się również skórzane sandały Lupilu (49,99 zł/para) w trzech wzorach do wyboru. Wierzch buta oraz wkładka są wykonane ze skóry. Dostępne będą w rozmiarach od numeru 25 do 30. Dla najmłodszych Lidl przygotował natomiast pięć wzorów sandałków Lupilu (33 zł/para) dostępnych od rozmiaru 23.

Lidl od lat rozwija ofertę artykułów dla dzieci i młodzieży marek Lupilu oraz Pepperts. Tekstylia dla dzieci dostępne w sklepach sieci mają certyfikat Tekstylia Godne Zaufania Oeko-Tex.

W Polsce działa ponad 620 sklepów pod marką Lidl, która należy do niemieckiej Grupy Schwarz.

Katarzyna Pierzchała 1686 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }