Coraz bliżej emisji "Sklepowych Rewolucji"

Zakończył się nabór do pierwszego programu telewizyjnego, w którym Marek Borowiński (na zdjęciu) znany, jako Shop Doctor, przemierzy cały kraj aby ratować sklepy. Nagrano już 8 z planowanych 13 odcinków.

Premiera zaplanowana jest na koniec września lub początek października w Zoom TV.

W programie tym Marek Borowiński, znany jako Shop Doctor, pospieszy z pomocą potrzebującym właścicielom sklepów. Przeprowadzi metamorfozę, której celem są wyższe przychody, poprawienie komfortu pracy oraz mniej stresu dla szefów.

Podczas audytu Borowiński przyjrzy się każdemu miejscu z perspektywy klienta i sprawdzi, czy najważniejsze punkty sklepu są dobrze skomunikowane. Co ważne, nie tylko wnętrze znajdzie się na celowniku prowadzącego – równie duże znaczenie dla sukcesu sklepu ma to, jak współgra z otoczeniem i czy odpowiada na potrzeby potencjalnych klientów.

- Zgłoszeń mamy dużo i bardzo nas to cieszy - usłyszeliśmy od twórców programu.

Po analizie i wymianie argumentów z właścicielami biznesu Marek Borowiński szuka najlepszych rozwiązań dla konkretnego przypadku. Po wdrożeniu wszystkich zaleceń pozostaje wielki finał misji: ponowne otwarcie sklepu, który ma nie tylko dobrze wyglądać, ale przede wszystkim więcej sprzedawać.

Marek Borowiński, pomysłodawca programu „Sklepowe Rewolucje” audytem sklepów zajmuje się od kilkunastu lat. Jest specjalistą w dziedzinie visual merchandisingu, zna tajniki sposobów prezentacji produktu i tworzenia atmosfery miejsca sprzedaży, mające na celu zachęcenie konsumentów do zakupu. Pod swoją opieką ma sklepy w całej Polsce. Od dużych sieci handlowych, salonów wnętrzarskich, przez sklepy spożywcze, aż po rodzinne firmy piekarniczo-cukiernicze. 

Borowiński jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Fanpage "Sklepowych Rewolucji" tutaj:

https://www.facebook.com/sklepowerewolucje/

 

Katarzyna Pierzchała 1694 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }