Farmona. Farmona Professional ANTI A.G.E.

Krem przedłużający młodość skóry.

Farmona Professional ANTI A.G.E.  to zaawansowany krem na dzień, zapobiegający starzeniu się skóry związanym z procesem glikacji i oksydacji oraz minimalizujący oznaki upływającego czasu.

Dzięki zawartości skoncentrowanych składników aktywnych zapewnia wielokierunkowe działanie. Intensywnie chroni przed glikopochodnym starzeniem się skóry i minimalizuje oznaki upływającego czasu.

Spowalnia procesy tworzenia się A.G.E., przeciwdziała degradacji włókien kolagenu i elastyny, poprawia wygląd i minimalizuje oznaki wewnętrznego starzenia się skóry. Intensywnie wygładza skórę, widocznie redukuje długość i głębokość pierwszych zmarszczek. Gwarantuje wielopoziomowe, inteligentne nawilżenie skóry utrzymujące się do 72 godzin, ogranicza utratę wody ze skóry w różnych temperaturach i wilgotności.

Cena za 50-ml opakowanie wynosi 40 zł.

Joanna Hamdan 5804 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.