Dan Cake Polonia. Babeczka drożdżowa

Z budyniem o smaku waniliowym.

Teraz obok znanych babeczek z nadzieniem kakaowym, a także z serem i kruszonką, w ofercie pojawiła się nowość – Babeczka drożdżowa z budyniem o smaku waniliowym.

Babeczka drożdżowa Dan Cake to lekka i uniwersalna przekąska, która swoim delikatnie słodkim smakiem, brakiem sztucznych barwników i aromatów oraz tłuszczów utwardzonych w składzie, wpisuje się w gusta polskich konsumentów.

Wygodnie pakowane w papierową osłonkę Babeczki, sprawdzą się jako przekąska, którą zabierzemy do torby i ze smakiem zjemy w czasie przerwy w pracy, szkole lub podczas długich, majowych wędrówek we dwoje. Babeczki pakowane są po dwie w wygodną, zabezpieczającą przed pobrudzeniem folię.

Joanna Hamdan 5955 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }