Empik w Galerii Libero

W katowickiej Galerii Libero powstanie salon Empiku o powierzchni 400 mkw.

Na zdjęciu: wizualizacja wnętrza Galerii Libero

- Będzie to nowoczesna, przytulna przestrzeń z przyjazną atmosferą, zachęcająca do niespiesznych zakupów, pełna inspiracji i zachęcająca do rozwijania pasji. Dołożymy wszelkich starań, aby było to również miejsce kontaktu z tzw. żywą kulturą, czyli podczas spotkań  autorskich z pisarzami czy muzykami - mówi Katarzyna Kamińska-Nobis, senior leasing manager z Empik.

W salonie znajdzie się pełna oferta sieci – od książek i prasy poprzez muzykę, filmy, gry multimedialne, produkty edukacyjne, artykuły kreatywne oraz papiernicze, gry planszowe po zabawki.

Empik to obecnie największa w Polsce nowoczesna sieć sprzedaży produktów kultury, należąca do Grupy Empik Media & Fashion z blisko 70-letnim doświadczeniem. Na terenie całego kraju posiada sieć ponad 200 salonów, które rocznie odwiedza blisko 30 milionów klientów. 

Realizacja Galerii Libero rozpoczęła się latem ubiegłego roku. Zakończenie stanu surowego planowane jest w sierpniu 2017 roku. Ma w niej działać ponad 150 sklepów, klub fitness, multipleks oraz liczne restauracje i kawiarnie. Już ponad 50 proc. powierzchni handlowej Libero zostało wynajęte. Otwarcie zlokalizowanej przy ulicy Kościuszki w Katowicach galerii planowane jest na wiosnę 2018 r.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.