Arla Foods. Arla Protein

Z wysoką zawartością białka.

W maju na rynku zadebiutowały produkty Arla Protein – twarożkowe serki wysokobiałkowe, mleczne koktajle i jogurty o wysokiej zawartości białka.

Nowe produkty Arla z linii Protein o zmniejszonej zawartości tłuszczu i dodanego cukru, nie zawierają laktozy. Są dostępne w trzech różnych wariantach – serka wysokobiałkowego, mlecznego shake’a i jogurtu. Każdy z nich występuje w dwóch smakach: serek wysokobiałkowy – naturalny i marakuja z papają, mleczne koktajle – tropikalnym i malinowo-truskawkowym, zaś jogurty w smakach mango i truskawka.

W owocowych wersjach smakowych głównym źródłem cukru jest naturalny koncentrat, sok owocowy lub stewia – naturalny smak owoców nie jest wzmacniany chemicznymi dodatkami.

Sugerowana cena produktów: Jogurt Arla Protein (200 g - 4,99 zł), Serek wysokobiałkowy Arla Protein (200 g - 4,99 zł), Milkshake Arla Protein (225 g - 4,99 zł).

Joanna Hamdan 5943 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }