4Mobility car sharing w Blue City

Auto na minuty będzie można wynająć w jednym z warszawskich centrów handlowych.

4Mobility – notowana na NewConnect spółka, która wdrożyła w Warszawie sieć samoobsługowych wypożyczalni samochodów typu car sharing – uruchomiła kolejny punkt wynajmu aut na minuty w stolicy. Nowa lokalizacja to centrum handlowo-biurowe Blue City.

Dotychczas 4Mobility stworzyło bazy car sharing między innymi przy: węzłach komunikacyjnych (10 stacji metra, Dworzec Centralny oraz Lotnisko Chopina), centrach handlowych oraz najważniejszych kompleksach biurowych w Warszawie.

Sieć car sharing 4Mobility stanowi uzupełnienie transportu miejskiego w Warszawie i łącznie obejmuje już 35 punktów.

Car sharing – czyli wynajęcie auta na minuty – odbywa się za pomocą intuicyjnej aplikacji mobilnej – samochód można wypożyczyć nawet na 15 minut. 4Mobility udostępnia 50 aut marek Mini i BMW, a bezpłatny zwrot samochodu możliwy jest w każdej bazie oraz w dowolnym miejscu dzielnicy Śródmieście. Firma w ramach usługi zapewnia również bezpłatny postój w całej stołecznej Strefie Płatnego Parkowania i bazach.

Joanna Hamdan 5978 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }