Loteria Tiger Sesja

W wirtualnym indeksie zamiast ocen - nagrody.

Ogólnopolska loteria Tiger Sesja oparta jest na mechanizmie kolekcjonowania zaliczeń w wirtualnym indeksie – zgłaszając zakup odpowiednich dwóch wariantów napojów Tiger, konsumenci zdają poszczególne przedmioty.

Pojedyncze zaliczenie uprawnia do udziału w codziennym losowaniu – każdego dnia promocji rozlosowywanych jest 40 bonów o wartości 20 zł, które zwycięzcy mogą wykorzystać w sklepie Google play lub App Store.

Na wszystkich "studentów", którzy w trakcie trwania akcji zbiorą komplet pięciu zaliczeń, czekają nagrody. Co tydzień do zdobycia są trzy iPhone’y 7, a na koniec loterii – dwa Macbook’i PRO Touch Bar.

Akcji towarzyszą działania w social mediach oraz materiały wspierające sprzedaż w sklepach. Internautów na stronę poświęconą loterii kierują również spoty marki emitowane na platformach VOD. Tiger, podczas akcji samplingowych na wybranych uczelniach, rozdał też studentom indeksy.

W akcji biorą udział smaki: Restart, Mental, Fighter i Speed oraz Tiger Classic.

Joanna Hamdan 5809 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.