Awanse i nowi pracownicy w Segro

Bartosz Michalski awansował na stanowisko dyrektora developmentu. W zespole pojawił się również nowy pracownik - Małgorzata Czepel, która objęła funkcję leasing managera.

Bartosz Michalski, jako dyrektor developmentu będzie odpowiadał za realizację strategii firmy w obszarze pozyskiwania nowych projektów w ramach grupy Segro w Polsce. Bartosz ma ponad 15-letnie doświadczenie związane z rynkiem nieruchomości przemysłowo-logistycznych. Ostatnie dziewięć lat pracował w Segro pełniąc funkcję development managera w regionie Poznania i Polski Centralnej. Z sukcesem zrealizował wiele kluczowych projektów, z ostatnich można wymienić między innymi Centrum Dystrybucyjne Tesco czy obiekt dla Volkswagen Group Polska w Komornikach pod Poznaniem.

 

Do zespołu Segro dołączyła Małgorzata Czepel, jako leasing manager w rejonie Polski Centralnej i Gdańska. Z rynkeim nieruchomości związana jest od 12 lat. Karierę rozpoczynała w Jones Lang La Salle, zaś ostatnio pracowała w agencji CBRE jako senior property negotiator odpowiedzialny ze Polskę Centralną, zarządzając zespołem junior property negotiatorów.

Segro, spółka o statusie firmy Real Estate Investment Trust (”REIT”), jest właścicielem, zarządcą i deweloperem nowoczesnych powierzchni magazynowych oraz produkcyjnych. Spółka jest właścicielem lub zarządcą portfela nieruchomości obejmującego ponad 6,4 mln mkw. o wartości 8 mld funtów. Nieruchomości firmy skoncentrowane są w obrębie kluczowych aglomeracji i węzłów transportowych w dziesięciu krajach Europy, głównie w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i Polsce.

Działalność w Europie centralnej spółka rozpoczęła na początku 2006 roku. Obecnie deweloper prowadzi inwestycje w takich lokalizacjach jak: Gdańsk, Gliwice, Łódź, Poznań, Praga, Stryków, Tychy, Warszawa i Wrocław.

Joanna Hamdan 5809 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.