Mercedes od Caffetterii Mokate

Właśnie wystartowała kolejna promocja, w której główną nagrodą jest luksusowy samochód - Mercedes klasy A.

By znaleźć się w gronie potencjalnych zwycięzców wystarczy kupić produkty Caffetterii Mokate za minimum 10 zł, zarejestrować paragon na stronie promocjamokate.pl, a następnie w ciekawy sposób odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Zanim jednak zostanie wręczona nagroda główna, co tydzień z nadesłanych propozycji wybierane będą najciekawsze wypowiedzi. W sumie w ciągu 13 konkursowych tygodni rozdanych zostanie 300 nagród – zestawów kosmetyków Bourjois, torebek marki Batycki oraz zestawów biżuterii firmy Yes.

Nagroda główna – Mercedes klasy A, wyłoniona zostanie spośród wszystkich otrzymanych zgłoszeń. Szczegółowe informacje oraz listy nagrodzonych – www.promocjamokate.pl.

Promocja trwa do 30 czerwca br.

Joanna Hamdan 5943 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }