Lidl z pomysłami na Dzień Dziecka

Od 15 maja we wszystkich ponad 600 sklepach sieci Lidl pojawiły się produkty dedykowane na prezenty z okazji Dnia Dziecka. Sieć stawia przede wszystkim na aktywną zabawę. W ofercie są m.in.: rolki, hulajnogi czy deskorolka elektryczna z głośnikami.

W Lidlu dostępne są rolki dla dzieci i młodzieży marki Crivit (99 zł/para) w kilku rozmiarach i kolorach do wyboru. W ofercie znajdą się także rolki dla dorosłych w rozmiarach 38-39 lub 40-41 (139 zł/para).

Do wyboru są hulajnogi wyczynowa z dużymi kołami (149 zł/szt.) oraz aluminiowa (119 zł/szt.). Z myślą o najmłodszych w ofercie jest hulajnoga dwu- lub trójkołowa (79 zł/szt.) i hulajnoga trójkołowa 3w1 (149 zł/szt.).

Nie zabraknie dziecięcych kasków (59,90 zł/szt.) w trzech wzorach. Dla lubiących nietuzinkową rozrywkę oraz technologiczne nowinki dyskonter proponuje deskorolkę elektryczną z głośnikami (899 zł/szt.).

Prezentem na Dzień Dziecka może też być drewniana piaskownica z zadaszeniem (189 zł/ opak.), z wodoodporną folią na daszku zapewniająca wysoką ochronę przeciw promieniowaniu UV. Na upalne dni Lidl poleca basen dziecięcy (79,90 zł/szt.) lub dmuchany zamek ogrodowy (149 zł/szt.).

Dodatkowo w asortymencie są m.in. różne zestawy klocków Lego w atrakcyjnych cenach oraz książki i gry.

Katarzyna Pierzchała 1678 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }