Nowy projekt Specjału

"Partnerstwo dla handlu" to propozycja współpracy dla mniejszych hurtowni o zasięgu lokalnym.

Współpracując z lokalnymi hurtowniami Specjał chce dotrzeć do nowych klientów detalicznych.

- Szukamy partnerów prowadzących działalność hurtową […], których potencjalny rozwój ograniczony jest ze względu na brak środków finansowych, zaplecza detalicznego, doświadczenia, wsparcia informatycznego, warunków zakupowych itp. - napisano w liście skierowanym do takich hurtowni i podpisanym przez Krzysztofa Tokarza, prezesa GK Specjał, który osobiście nadzoruje ten projekt.

Zapewnia, że współpraca w ramach projektu „Partnerstwo dla handlu” obejmie wszystkie wymienione aspekty prowadzenia działalności, także warunki zakupowe, które wynegocjował Specjał. Współpracuje już z dwiema lokalnymi hurtowniami, wdraża kolejne umowy w ramach „Partnerstwa dla handlu”.

W liście Krzysztof Tokarz podkreśla, że współpraca będzie polegała na partnerskich relacjach, a celem jest dynamiczny rozwój możliwy dzięki efektowi synergii.

Barbara Mikusińska 642 Artykuły

Współtwórczyni „Handlu”. Od początku jego istnienia, czyli od 1993 r., redaktor naczelna. Globtroterka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.