Streets of Spain - rusza trzecia edycja festiwalu kultury hiszpańskiej

13 i 14 maja warszawiacy poczują klimat hiszpańskich uliczek pełnych barów tapas, wina, muzyki i roztańczonych ludzi.

W tym roku festiwal odbędzie się po raz trzeci, w dniach 13-14 maja na Placu Unii Lubelskiej, przed CH Plac Unii.

Na czas wydarzenia zaplanowano m.in. hiszpański targ śniadaniowy, pokazy tańca jota i pasodoble, spektakl Flamenco, koncerty, pokazy filmów, a także warsztaty sommeliersko-blendingowe. 

Wstęp na festiwal jest bezpłatny, wyjątkiem są warsztaty blendingowe, na które należy się wcześniej zapisać. Uczestnicy warsztatów nie tylko dowiedzą się, jak degustować ten trunek i dlaczego wina z regionu Rioja są wyjątkowe. Pod okiem Wojciecha Cyrana - sommeliera i Ambasadora Win Campo Viejo – będą mogli przygotować swoje własne wino.

Gośćmi specjalnymi będą Okuda i Remed. To street artowy duet, od dawna związany z marką Campo Viejo. Artyści tworzą swoje dzieła, m.in. w Nowym Jorku, Johannesburgu, Kapsztadzie i Meksyku. W swojej twórczości wykorzystują geometryczne, abstrakcyjne kształty.

Głównym sponsorem Streets of Spain jest Dobry Wybór, dystrybutor hiszpańskiego wina - Campo Viejo. Patronat nad trzecią edycją festiwalu objęła ambasada Hiszpanii i Polsko-Hiszpańska Izba Gospodarcza. Partnerem wydarzenia jest CH Plac Unii City Shopping.

Joanna Hamdan 5804 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.