Masza i Niedźwiedź w Blue City

Para bohaterów z tej rosyjskiej kreskówki w dniach 12-14 maja spotka się z fanami w warszawskim centrum handlowym Blue City.

Trzy dni z Maszą i Niedźwiedziem wypełnione będą atrakcjami. Rowerowy slalom z Pandą, nauka sztuczek cyrkowych z Tygrysem i zabawa w tworzenie miniaturowego ogrodu to tylko niektóre z nich.

Nie zabraknie również konkursów z nagrodami do wygrania. Głównym punktem programu będzie możliwość zrobienia zdjęcia z postaciami z serialu.

Nie jest to pierwsze spotkanie z bohaterami bajek przeprowadzone w Blue City. Centrum dwukrotnie odwiedziła Świnka Peppa, najmłodsi mieli okazję również zobaczyć się z Atomówkami i Strażakiem Samem.

Atrakcji  w najbliższym czasie będzie jeszcze więcej - już wkrótce odbędą się obchody Dnia Dziecka, które potrwają pięć dni.

Joanna Hamdan 5955 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }