Operator logistyczny w Panattoni Park Poznań

Firma Nagel-Group, operator logistyki artykułów spożywczych, podpisała umowę najmu na ponad 6 tys. mkw. powierzchni magazynowej w powstającym centrum logistycznym Panattoni Park Poznań VIII w Komornikach.

Panattoni Park Poznań VIII to centrum logistyczne, które składać się będzie z dwóch hal magazynowych o łącznej powierzchni około 85 000 mkw. Park logistyczny znajdzie się w pobliżu autostrady A4 oraz około 13 kilometrów od centrum Poznania. Do dyspozycji najemców będą place manewrowe i parkingi, które przeznaczone zostaną zarówno dla samochodów ciężarowych, jak i osobowych.

- Nagel-Group to dla nas kluczowy i wieloletni klient. Od początku współpracy podpisaliśmy umowy najmu na łącznie 32.000 m kw. powierzchni magazynowej, każdorazowo w najlepszych z możliwych lokalizacji dla Nagel-Group. Tak się stało i tym razem, gdyż Panattoni Park Poznań VIII to strategiczna lokalizacja, o czym świadczą bliskie położenie A4 oraz niedaleka odległość od Poznania mówi – Marek Dobrzycki, dyrektor zarządzający Panattoni Europe.

Nagel-Group m.in. udostępnia indywidualnie przygotowane usługi zarządzania łańcuchem dostaw dla przetwórców spożywczych, także produktów świeżych jak warzywa i owoce.

Ilona Mrozowska 2265 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }