Noc Zakupów w Arkadii

W najbliższą sobotę, 13 maja w godz. 20-24, w warszawskiej Arkadii odbędzie się Noc Zakupów. Operator centrum handlowego przygotował wiele atrakcji, a wśród nich możliwość poznania Macademian Girl, jednej z najbardziej cenionych polskich blogerek.

Dla osób obecnych podczas Nocy Zakupów zostały przygotowane rabaty oraz liczne oferty specjalne. W godz. 19-21 na wszystkich uczestników wydarzenia czekać będzie Macademian Girl, która opowie o najnowszych trendach w modzie. Spotkanie będzie okazją do wspólnego zdjęcia z gwiazdą oraz zdobycia autografu.

Podczas Nocy Zakupów zostanie rozstrzygnięty także konkurs „Rozkręć wiosnę z Macademian Girl”, który trwa od 4 do 12 maja na Facebooku Arkadii i polega na przygotowaniu wyjątkowej, wiosennej stylizacji. O godz. 20 blogerka wyłoni pięciu zwycięzców, którzy otrzymają nagrody w postaci wartościowych kart podarunkowych na zakupy w Arkadii.

Osoby, które wyrobią sobie Kartę Stałego Klienta podczas Nocy Zakupów czekają dodatkowe korzyści – 1000 pierwszych gości otrzyma w prezencie napój Coca-Cola Lime. Ponadto klienci będą mieli możliwość skorzystania z usługi bezpłatnego makijażu wykonywanego przez charakteryzatorów współpracujących z marką Sephora.

Centrum handlowe Arkadia mieści się przy al. Jana Pawła II 82 w Warszawie. Galerię funkcjonującą od 2004 r. rocznie odwiedza około 20 mln klientów.

W kwietniu 2012 r. Arkadia na podstawie audytu międzynarodowej firmy SGS, światowego lidera w zakresie certyfikacji, uzyskała czterogwiazdkowy znak jakości oferty i usług. Jego uzyskanie oznacza, że dane centrum rzeczywiście poświęca klientowi uwagę od początku do końca wizyty, oferując usługi takie, jak szatnie, aplikacje na telefon komórkowy, bezpłatny i nieograniczony dostęp do WiFi, Facebooka, a także usługi typu „premium”.

Właścicielem i zarządcą Arkadii jest firma Unibail-Rodamco.

Katarzyna Pierzchała 1686 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }