Narodowa Loteria Paragonowa powoli dobiega końca

Nie można już rejestrować paragonów, a w maju odbędzie się ostatnie wręczenie nagrody głównej.

Pani Beata, mieszkanka gminy Alwernia w powiecie chrzanowskim (woj. małopolskie) to laureatka marcowego losowania 17. Opla Astry, czyli nagrody głównej w Narodowej Loterii Paragonowej, akcji edukacyjnej Ministerstwa Finansów

Kluczyki do samochodu wręczył jej wiceminister Wiesław Janczyk (oboje na zdjęciu).

Marzec był ostatnim miesiącem rejestrowania paragonów w loterii. W ciągu 18 miesięcy trwania loterii zgłoszonych zostało w sumie ponad 137,8 mln paragonów.

W czasie loterii promowano te branże specjalne, z których często korzystają Polacy, ale jednocześnie gdzie jako klienci nie mieli jeszcze wyrobionego nawyku brania paragonów (ze względu na wprowadzony stosunkowo niedawno obowiązek posiadania kasy fiskalnej).

Były to: fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne (październik-grudzień 2015), prywatna praktyka lekarska i dentystyczna (styczeń-marzec 2016), konserwacja i naprawa samochodów osobowych, sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych (kwiecień-czerwiec 2016), restauracje i inne placówki gastronomiczne oraz przygotowanie i podawanie napojów (lipiec-wrzesień 2016), działalność taksówek osobowych (październik-grudzień 2016 ), sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw (styczeń-marzec 2017).

 

Joanna Hamdan 5943 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }