Mettler Toledo wprowadza nową wagę

Ariva-S-Mini ma kompaktową konstrukcję, umożliwiając optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni na stanowisku kasowym.

Waga Ariva-S-Mini jest dedykowana na stanowiska kasowe, gdzie występują ograniczenia przestrzenne i nie jest wymagana funkcjonalność skanowania. Dzięki swojej platformie wagowej o wymiarach 160 x 200 mm jest  rozwiązaniem dla stanowisk kasowych, gdzie każdy centymetr ma znaczenie.

Waga Ariva-S-Mini ma sprawdzić się szczególnie w restauracjach sklepowych, barach sałatkowych i oliwkowych znajdujących się w spożywczych centrach handlowych, ale także w delikatesach, sklepach obwoźnych i na straganach.

Dzięki dwuzakresowej technologii ważenia, waga Ariva-S-Mini zapewnia bardzo wysoką rozdzielczość ważenia 1 / 2 g w zakresie 3 / 6 kg. Wagę można podłączać do większości systemów kasowych i integrować z innymi aplikacjami, które wymagają wyników ważenia.

Waga Ariva-S-Mini jest chroniona przed przeciążeniem mechanicznym. Wykorzystanie materiałów takich jak stal nierdzewna i aluminium chroni wagę przed korozją. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne zapobiegają występowaniu problemów operacyjnych, które mają związek z gromadzeniem się zanieczyszczeń i zachlapaniem cieczami.

Waga Ariva-S-Mini tak samo jak pozostałe wagi serii Ariva ma niski pobór mocy.

Joanna Hamdan 5943 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }