ZM Henryk kania partnerem piłkarskich rozgrywek

Producent wspierać będzie Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka organizowane przez Stowarzyszenie "Nadzieja na Mundial“.

Około 400 zawodników zmierzy się w VIII Mistrzostwach Polski Dzieci z Domów Dziecka. W tym roku do grona partnerów dołączyły ZM Henryk Kania. Firma będzie wspierać także lipcowe Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka, które rozegrane zostaną na stadionie warszawskiej Legii.

– Bardzo podoba nam się inicjatywa Stowarzyszenia „Nadzieja na Mundial” i chętnie włączyliśmy się w pomoc przy organizacji obu wydarzeń. Zadbamy o pożywne i energetyczne przekąski dla młodych zawodników oraz ich trenerów, a dla najlepszego strzelca każdej z imprez ufundowaliśmy specjalne nagrody – mówi Dominika Rąba, wiceprezes ZM Henryk Kania.

Sponsorami obu imprez są m.in. Continental Opony Polska, Biedronka oraz kanał telewizyjny Disney XD, a patronami medialnymi TVP Sport i Polska Agencja Prasowa. Obie tegoroczne imprezy mają patronat Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz PZPN.

Do dziś we wszystkich turniejach (siedem edycji Mistrzostw Polski, Mistrzostwa Europy i cztery edycje Mistrzostw Świata) wzięło udział ponad 3,5 tys. zawodników z 36 krajów. Gośćmi turniejów co roku są piłkarskie gwiazdy, m.in.: Zbigniew Boniek, Adam Nawałka, Grzegorz Krychowiak, Maciej Szczęsny, Raul Valbuena, Thomas Berthold, Aleksandar Vuković i Patrick Mbeu.

Imprezy odbędą się w Warszawie odpowiednio 29 kwietnia oraz 15 i 16 lipca.

Zdjęcie: Kami Pastusiak

Joanna Hamdan 5955 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }