Lay's przekazał 0,5 mln zł fundacjom charytatywnym

Zakończyła się akcja "Uśmiechnij się z Lay’s", w której konsumenci mogli przekazywać swój uśmiech dalej, aby pomóc innym.

Przez ostatnie trzy miesiące każde publiczne zdjęcie z uśmiechniętą paczką Lay's i specjalnym hashtagiem, zamieszczone na portalach społecznościowych oznaczało wsparcie finansowe na rzecz pięciu organizacji charytatywnych.

Do swojej akcji Lay’s wybrało 5 organizacji z całej Polski, które pomagają ludziom i zwierzętom.

Są to: Fundacja Happy Kids, Ogólnopolska Fundacja Czerwone Noski Klown w Szpitalu, Fundacja Azylu pod Psim Aniołem, Fundacja na Rzecz Rozwoju Polskiej Piłki Nożnej oraz Fundacja Twoja Pasja. Podczas uroczystego podsumowania akcji „Uśmiechnij się z Lay’s” wszystkie organizacje charytatywne biorące w niej udział otrzymały od marki Lay’s czeki o wartości 100 tys. zł. Łączna pula przekazanego wsparcia wyniosła 0,5 mln zł.

W akcję „Uśmiechnij się z Lay’s”, obok tysięcy Polaków, angażowali się także przedstawiciele lokalnych społeczności i celebryci, publikując selfie z uśmiechniętymi paczkami Lay’s na swoich prywatnych profilach w mediach społecznościowych oraz vlogerzy i youtuberzy, którzy zachęcali konsumentów do robienia selfie i przekazywania uśmiechu podopiecznym wspieranych przez nich fundacji.

Joanna Hamdan 5799 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.